Duben 2010

Wow ohromně nás překvapujete!

30. dubna 2010 v 20:45 | Mrs.Call and Mrs.Cloe
TOPlist

¨No páni!Tak to jste nás překvapili!Víme že 4000 není nic moc ale prostě pro nás to znamená hodně!Děkujeme vám lidičky!

Dnes večer ? Uhmmm.

30. dubna 2010 v 17:49 | Funny
Funny
Venku je tak krásně, akorát na opalování + akce na čarodejnice a já bych seděla doma u compu ? Panebože, co jste za lidi ? =D Samozřejmě, že tu dnes večer nebudu. Jdu tam, kde to žije. → http://www.prdellipa.cz/ ← Mějte se tu báječně a smažte se doma na netu. Já jdu žít, čágo. ☺

Nádherné šaty!

30. dubna 2010 v 16:10 | Mrs.Call
Neusims.blog.cz
Kopíruj se zdrojem!

She is Happy =D

30. dubna 2010 v 16:06 | Mrs.Call
Neusims.blog.cz
Ahoj lidi.Moc se omlouvám za nepřidávání.Včera jsme byli v té Praze tak přidám fotky.Jinak díky Funny že se tu o to postarala♥Mrs.Cloe bude u mě dneska spát tak budem tady asik =).Rodiče jeli s bráchou na čarodejnice někam do prčič tak máme volný byt.Nebojte nic nekalého se dít nebude xD.Jo teď jsem si vzpoměla že ty fotky tu nebudou dnes protože nemám tady foťák vzali si ho rodiče.Av pc ty fota nemám.... SORRY.Tak já jdu mějte se!

Někam bych se přihlásila..

29. dubna 2010 v 21:43 | Funny
Funny
Zdravím, nějak dlouho jsem nikde nesoutěžila a tudíž bych se chtěla přihlásit do nějaké soutěže. Jakékoliv. Přesně nevím na jaký mám jít blog, kde probíhají soutěže. Neměl byste někdo pro mě nějaký tip ? =)


SimsGirl → dítě ke stažení

29. dubna 2010 v 21:18 | Funny
Nevím, proč mě chytlo jí dát jméno Avril. :D Pojmenuj si jí jak chceš, ale používej ji jen pro soukromé účely. Nekopíruj na svůj blog !

Funny

Stáhneš si ji zde.

Zítra už ho zapnu, určitě.

28. dubna 2010 v 22:03 | Funny
Funny
Čau všichni, teď toho moc nepřibývá, ale zítra už určitě zapnu BodyShop a něco hezkého vyrobím. Nemám moc času, kvůli škole, ale snažím se přidávat, jak to jde. ;) Děkuju za pochopení, hezký večer. ♥

Zítra jedeme do Prahy na exkurzi =D

28. dubna 2010 v 20:17 | Mrs.Call
Neusims.blog.cz
Ahojky lidičky.Zítra jedu já a MRS.Cloe se svou třídou do Prahy na dějepisnou exkuri =D.Tu bude zase nudá.... jako myslímn ty památky,už jsem je viděla tolikrát.Jinak to určitě bude dobrý.Takže ten nějaký článek tu bude asi až ve čtyři nebo dýl.Komix bohužel nestíhám a nevím kdy budou další díly.No tak se mějte,píši v rychlosti.♥Pá


Avatary by Funny

26. dubna 2010 v 16:37 | Funny
Snad se líbí. =)

http://neusims.blog.cz/
http://neusims.blog.cz/
http://neusims.blog.cz/

Kopírujte jen se zdrojem !


Vyhodnocení bleskovky 0.4

25. dubna 2010 v 21:17 | Funny
Diplomy pro tři zúčastněné. Děkuji za účast. =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teď to padlo na mě!:(

25. dubna 2010 v 10:28 | MRS.Cloe
MRS.Cloe//Neusims.blog.cz;;
Ahojky,tak se ozývám,koukám ,že už se ozvala i Funny...Ozývám se i taktrochu z jiných důvodů.Zdá se mí,že na tomto blogu je docela hodně zarachů :DA asi jsme trochu ne zlobivější,ale zarachy se na nás lepí (zrovna na mě).Chci vám oznámit,že tento týden...což začíná zítra-mám zaracha na týden...Mě t tak štve ,ale to nic,já to zvládnu(ne nezvládnu,já tu prostě chci být).No jo co s tím nadělám,prostě mám zákaz a budu em moct až za týden.Radši to píšu teď,než až v týdnu,to bych tu stejně nemohla být a nic by jste se ode mě nedozvedeli.Mějte se hezky.Dneska tu asi taky moc nebudu,maximálně sem ještě přidám fotky,ze včerejška,kdy jsme navštívili FÓRUM:D.Mějte se hezůů a vydržte to tu.PP.

Bleskovka 0.4

24. dubna 2010 v 21:30 | Funny
http://neusims.blog.cz/
1. Jak se máš ?
2. Jak často navštěvuješ tento blog ?
3. Máš svůj blog ? Pokud jo, zadej adresu.
4. Sleduješ seriály ?
5. Jaký je tvůj nejoblíbenější film ?
6. Tvůj nejoblíbenější zpěvák/zpěvačka ?
7. Co na diplom ?


Konečně.

24. dubna 2010 v 20:55 | Funny
Funny
Ahoj všichni, asi koukáte, že jsem dlouho neozvala. No, konečně jsem se po 10-ti dnech dostala na počítač. Měli jsme ve škole rodičák a máma tak trochu zjistila pár mých špatných známek. No, pár.. Vlastně propadám z ekonomiky, takže se musím pořád učit. Ale vypadá to, že už by mohl zákaz končit. =) Ani jsem vám to sem nemohla napsat, protože dojíždím a ze školy se pozdě dostávám domů a to už je máma skoro vždycky doma. Mohla jsem vám ještě napsat ze školy, ale tam máme věčně internet vypnutý. Takže se omlouvám, že se ozývám až teď, ale jinak to nešlo. Doufám, že tu toho moc nezměnilo. =) Tak zatím ahoj, dnes určitě přidám nějaké články.

Zobrazuje se vám dobře design?

24. dubna 2010 v 15:57 | Mrs.Call
Neusims.blog.cz
Mě se zobrazuje design takto:↑
Snad i vám protože Mrs.Cloe se zobrazuje malé záhlaví a okraje stránky jsou bílé.
Prosím napište jak to máte!Díky

Brushe 0.4

24. dubna 2010 v 10:24 | Mrs.Call