Červen 2011

Klávesnice zlobí!

25. června 2011 v 17:22 | Jája*
Ahojky.Omlouvám se všem za mou nepřítomnost,ale nějak mi blbne klávesnice a vůbec nepíše.
To dneska se nějak překonala.Takže pokud se zase dlouho neozvu,budete vědět proč.
To je vše.

Ředitelské volno :)

15. června 2011 v 20:16 | Jája*

Ahojky,jak se máte?Nebyla jsem tu od pátku protože jsem neměla na blog chuť a nešla mi klávesnice,pak nešel net.Ty počítače no.Asi máte také ředitelské volno jako já protože nepojedou ty autobusy kvůli stávce.Já plánovala že ten kopec sejdu pěšky a budu se loudat abych nepřišla na matiku ale takhle to vyšlo ještě líp.Co vy?

Vousy pro muže

10. června 2011 v 9:09 | Jája*

Hodnocení komixů

6. června 2011 v 16:09 | Jája*
Pokud si chcete nechat zhodnotit váš komix stačí jenom napsat do komentářů:

1)Jméno
2)Blog
3)Název a odkaz na komix
4)o čem komix je?

Přečtu si vždy úvod,a pár dílů komixu.
Budu hodnotit toto:

Kde nás všude najdete

6. června 2011 v 10:32 | Jája*
Rozhodla jsem se sem dát naše blogy,můžete je kdykoliv navštívit!

Jája- 1) www.Love-Spuffy.blog.cz -Tento blog jsem založila spolu s Mrs.Cloe.Je Spikovi a buffy(Buffy přemožitelka upírů)Ještě tam vůbec nic není.Ale snad se brzy rozjede!
2) www.summer-diary.blog.cz - Tento blog jsem založila před chvilkou :) je to můj osobní blog na deníček a pár diskuzí.


Mrs.Cloe 1) www.mmo-rpg-online.blog.cz -Nevím přesně co všechno tam najdete ale tento blog je o hrách které asi Mrs.Cloe hraje.
2) www.love-spuffy.blog.cz - Jak už jsem psala u sebe,tento blog máme společně.

Doufám že alespoň jeden navšívíte :)

Nové,zajímavé rubriky!

5. června 2011 v 16:38 | Jája*


Zdravím všechny.Doma jsem se jen tak nudila tak jsem si vlezla na balkon,vzala si tužku a poznámkový blok.Přemýšlela jsem jak blog oživit a jak vám dát další zajímavé možnosti.Přišla jsem na 4 nápady které mají již svou rubriku.A tady vás s nimi seznámím.

  • Hodnocení komixů-Není to nic extra,má to snad každý blog až na ten náš.Proto jsem to chtěla zavést.Co a jak se bude hodnotit vám napíši až ve článku který slouží k výzvě toho aby jste si komix nechali zhodnotit.
  • Vytvoř simku na blog neusims-Tady vyzvu všechny kdo chtějí aby právě jeho/její simka byla simka tohoto blogu.Co by to obnášelo zase napíší ke konkrétnímu článku.
  • Propagace vašeho blogu-Ten kdo chce svůj blog zviditelnit nebo chce na něco upozornit(okolo blogu),pro toho je tahle rubrika jako šitá na míru.Např. nějaká "Alenka" z blogu tohohle a tohohle,nám napíše na mail článek ve kterém buď zmiňuje co na jejím blogu najdete,nebo ukázku z komixu apod.Ten článek mi potom zveřejníme zde a uvedeme i adresu blogu.
  • Domysli část příběhu-Poslední novinkou je domyšlení určitého příběhu.Já napíšu např: Tereza seděla na verandě,v tuchvíli k ní přišel její syn a zeptá se jí "Mami kam pojedeme na dovolenou?"....a vy pokračujte v příběhu.Prakticky napíšeme 1.dílný komix.
Já doufám že se vám nápady líbili a některý si oblíbite a do nějakého se i přihlásíte.Děkuji všem kdo vydrželi číst až do konce :)

Cheaty

5. června 2011 v 10:04 | Jája*
Tady je pár užitečných cheatů do ts2


Pěkné vlasy pro ženy-po ramena

5. června 2011 v 7:28 | Jája*
Kopíruj se zdrojem!
Náš zdroj: sims-2-site.blog.cz

Jsem zpět!

4. června 2011 v 14:30 | Jája*
Ahoj všem.Tak po dlouhé době,kdy mi nešel PC,se opět vracím.Dneska brácha jen tak na zkoušku zapnul pc a šel.Tak doufám že půjde i potom co se vypne.Pokud bych tu zase nebyla je to právě počítačem.Jenom aby jste si nemysleli že jsem se tady na to vyprdla i když to tu vidím tak mám chuť..Zatím se mějte krásně pp

S láskou Jája*