Únor 2013

Hemton family 1.díl

27. února 2013 v 18:38 | Džejný |  Obrázky z mé hry
Zdravím vás lidičky.pixelProtože jsem si dnes konečně po dlouhé době zahrála simíky,a protože by jste byli rádi za fotky ze hry,18n.gif(131 b)tak pro vás mám pár fotek z rodinky Hemton.Hemtnovi neuvidíme naposledy,prootže budeme jejich životy bloudit delší dobu.Pojďmě se tedy s nimi seznámit.

Avatary thesims

26. února 2013 v 13:55 | Džejný |  Grafika
Zdravím vásPhotobucket - Video and Image Hosting!Dnes jsem si pro vás po dlouhé době připravila článek a tentotkrát s avatary co jsem pro vás udělala.cringSnad se vám budou hodit do článků atd.

.....
Kopírujte se zdrojem!Drag and Drop or Double Click

Menší zbrždění

19. února 2013 v 19:26 | Džejný |  Informace
Zdravím vás!pixelChtěla jsem vás informovat že ještě pořád žiju :D
Nebyla jsem na tom dobře zdravotně a proto se mi ani nechtělo na PC.
Musím se zase zorientovat.
Nemám vůbec nic nachystané ani na to nemám čas.Příští týden jsou jarní prázdniny a potom dva týdny praxe.
Takže jsem opravdu zvědavá jak to budu zvládat,uvidíme.
Máte nějaký návrh nebo si zde přejete něco konkrétního?
Zatím se mějte pěkně,xoxo

Odpovědi na vaše otázky

12. února 2013 v 20:30 | Džejný |  Adminka
Ahojky.Jelikož jste měli možnost se mě zeptat na cokoliv chcete,tak jsem si pro vás konečně přichystala odpovědi.Pokud by jste se chtěli ještě na něco zeptat,ptejte se v komentářích a já udělám pokračování :)

Do jaké chodíš třídy?
-Do druháku na střední škole

Máš nějakého domácího mazlíčka?
-Mám psa,jménem Brok(jméno vymýšlel taťka :D),je mu 8 let a je to jezevčík zkřížený s bíglem :)

Jaká je tvoje nejoblíbenější barva?
-Nemám vyloženě oblíbenou barvu,ale kdybych si měla vybrat tak vítězí černá a z těch veselejších asi fialová

Aká je tvoja naj postava z TVD(Úpíří deníky)
-Tak to je naprosto jednoduchý!Jednoznačně Damon!Ach,takovej sexy upír :D

Nový (jarní) design

10. února 2013 v 15:54 | Džejný |  Informace
Ahojky!pixelVčera jsem začala dělat no novým designu,protože tenhle byl dělaný na rychlo,abych se sem mohla vrátit.tongue-4.gif image by SaliskoTen co jsem ale včera vytvořila se mi moc nepovedl a nešel nastavit,proto jsem dneska
sebrala všechny síly a začala s novýmthblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Salisko.Je poněkud větší než normálně,ale mě to nevadí,snad i vám ne.
Dělala jsem ho asi 1,5 hodiny,ale za ty nervy to stálo.
Není složitý a už toužím po jaru,protože tahle zima je krutopřísná,proto jsem moji touhu přenesla na tento design.
Snad se vám líbí2m2esdl.gif image by Lowinka,a dlouho tu vydrží.

Fail :D

9. února 2013 v 10:08 | Džejný |  Informace
Zdravím vás!Tento týden jsem tu byla jen jednou,protože jsem byla nemocná a na PC jsem moc neměla náladu.Zároveň jsem si ale promyslela komix který bych co nejdříve chtěla začít,ale jelikož jsem si nezprovoznila pózy a ani jich moc ve hře nemám,chvilku to potrvá.Jinak chtěla bych uspořádat nějakou soutěž,ale nevím zda půjde o něco většího,protože při větších soutěžích nastává riziko kdy se přihlásí lidi,ale potom se na to vyprdnou.Tak co myslíte vy?

Jinak trochu jsem hrabala ve screenshotech ze hry,a našla jsem zajímavou fotku siminky která měla tu čest a byla mou první v thesims3.Zajímavá poloha,co myslíte?


Nebude to tak snadné

4. února 2013 v 18:12 | Džejný |  Informace
Zdravím vás po dlouhé doběpixel.Jelikož nedávno bylo pololetní vysvědčení o kterém se už nechci bavit,rodiče nastolili pořádek.Každý den přijdu ze školy okolo 4 hodiny,potom musím uklidit a jít se okamžutě šprtat.no.gif image by SaliskoAž potom můžu jít na PC.Proto by bylo dobré aby jste věděli že tu nebudu tak často,jako jsem bývala.Snad to půjde i takhke,co se dá dělat no,střední je hold střední a člověk by si řekl že po prváku to bude brnkačka.

Ohledně vašich otázek,Mrs.Cloe je nemocná a tak bohužel nemohla dorazit na "natáčení odpovědí",proto odpovědi budou pouze formou článku,snad i to překousnete.Mějte se zatím pěkně.

Máte na mě otázky?Ptejte se!

1. února 2013 v 12:51 | Džejný |  Adminka
Zdravím vás!Tak mě napadlo,že by ste mě mohli lépe poznat,a ne jenom mě:kach,ale i Mrs.Cloe z blogu Thesims-net.http://emo-hannah.blog.cz/Zde do komentářů pište své otázky,a případně komu otázku pokládáte.Můžete se ptát úplně na všechno.My vám odpovíme prostřednictvím zvukového videa.pixelVideo se zde objeví možná zítra večer nebo v neděli dopoledne?Takže pokud se chcete na něco zeptat,teď máte šanci.:tel